Ціни на сайті опт при замовленні від 3-х будь-яких товарів з сайту. Роздрібна ціна +45 грн/шт.
Режим роботи магазина:
Пн -Сб: з 9:00 до 18:00 Вс. - Вихідний

Дропшиппінг жіночий одяг Україна

Дропшиппінг від прямого постачальника жіночого одягу - FreshUA


Пряма поставка або Дропшіп (від англ. Dropshipping) - це метод управління ланцюгом поставок, при якій посередник здійснює роздрібну торгівлю без проміжного зберігання товарів на своєму складі. Товари відвантажуються покупцеві зі складу виробника, дилера або оптового торговця. Більшість подібних роздрібних торговців отримують прибуток від різниці між оптовою і роздрібною ціною, але буває, що їх дохід формується з комісійних виплат, вироблених оптовим продавцем. Ключовою відмінністю цього виду діяльності є те, що куплений товар відправляється покупцю з «чужого» складу.

Чому дропшіппінг вигідний?

Ви економите на часі доставки, а також на її вартості. При роботі за схемою дропшіппінг клієнт отримує своє замовлення безпосередньо з нашого складу. Дана схема завоювала велику популярність за незаперечну вигоду, яку отримують всі зі сторін - це оперативність роботи. А головне, можливість ведення свого бізнесу без формування товарних запасів.

Вивантаження товарів в соцмережі і інтернет-магазини

Якщо вам потрібна вивантаження без нашого логотипу, то напишіть нам в вайбер і ми в найкоротші терміни зробимо її для вас.

Оформляємо замовлення правильно.

Для співпраці за схемою дропшіппінг вам необхідно додати наші товари собі на сайт в групу або торговельну сторінку і тд. це зробити швидко за допомогою нашого вивантеження товарів. Реєстрація на сайті не обов'язкова

  • Замовлення необхідно оформляти на ваше ім'я. Тобто в полях "Ім'я", "Телефон", "Адреса" необхідно вказувати ваші персональні дані, а в поле "Коментарі до замовлення" дані вашого кліета.
  • При відправці, в накладних Нової Пошти ми не вказуємо свої дані.
  • Післяплатою товар не відправляємо.
  • Ваша ціна та, яка на сайті.

Доставка і оплата, а також повернення і обмін за системою дропшіппінг

З умовами доставки можна ознайомитись: